Porsche Design Sport Edt_80ml Unbox - Pełny opis produktu - Dostępność : Dostępny

Mexx Magnetic Man to młodzieńczy zapach męski, który jest pełen uroku i namiętności. Otwiera się wyraźną i aromatyczną mieszanką zapachów artemisii, kumkwatu i rabarbaru. Stopniowo zapach przechodzi w świeże wodne tony wraz z wyraźną wonią kolendry i delikatnymi tonami liści fiołka. Drzewna podstawa zapachu wraz z zapachem piżma i paczuli dodaje perfumom Magnetic Man zmysłowości.

Pozwól porwać się do świata pełnego przygód i niecodziennych przeżyć. Zapach Mexx Magnetic Man emanuje uroczą chemią typową dla pierwszego pocałunku. Przeżyj to wyjątkowe uczucie pełne emocji. Perfumy Magnetic Man są przeznaczone dla mężczyzn, którzy nie boją się ukazać swych silnych stron. Pokaż, że potrafisz być sam sobą.

Ciesz się uczuciem młodości i radości z życia. Perfumy Mexx Magnetic Man dodają potrzebnego poczucia świeżości i energii każdego dnia. Stań się wyjątkowo atrakcyjny i seksowny. Zapach Magnetic Man jest ucieleśnieniem prawdziwego męstwa i nieskończonego uroku. Pokaż swój charakter, a przy tym bądź szarmancki i elegancki.